Služby

Naše firma Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru. Našim zákazníkům přednostně zajišťujeme komplexní služby: konzultační a poradenskou činnost, zpracování odborných studií a posudků, montáže, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel.

Posudky a studie

Naše firma Praxis nabízí vypracování energetických studí, výpočty stavební fyziky, zhotovení posudků a studií oboru tepelná technika, zajištění veškerých administrativních úkonů a hlavně samotné bezproblémové provedení stavby - ať už rodinného domku, rekonstrukce nebo výstavby průmyslové haly. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.

Montáže

Nabízíme moderní a úsporné systémy vytápění a chlazení pro každého. Používáme nejmodernější postupy a materiály té nejvyšší kvality. Pokud potřebujete rekonstruovat, opravovat, či poradit v oblasti vytápění či chlazení, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Servis
Dodávkou technologie náš vztah se zákazníkem nekončí.
Nabízíme kompletní servisní činnost na dodané zařízení
a to včetně zajištění pohotovostní služby s dálkovým dohledem.

Jsme certifikovaným servisním střediskem pro tepená čerpadla značky Stiebel Eltron, DeDietrich a Baxi. Podrobnosti naleznete zde.